INFORMACE FOTOGALERIE CENÍK KONTAKT SPFOTO
INFORMACE
Kdy a jak zarezervovat termín ?

Pokud možno co nejdříve. V případě, že znáte datum Vašeho dne "D", zavolejte nebo napište na náš email a informujte se, zda máme termín ještě volný.
Sjednejte si s námi nezávaznou schůzku. Můžete si ověřit kvalitu naší práce - ukážeme Vám digitální fotografie v plném rozlišení, vytištěné fotografie ve velkých formátech a zodpovíme všechny Vaše dotazy.
Rezervace termínů na příští rok přijímáme už od října roku letošního.
Jak fotografování probíhá ?

V průběhu svatebního dne se snažíme zachytit zajímavé okamžiky dle našeho uvážení. V případě, že byste chtěli mít určité konkrétní fotografie, řekněte si o ně, rádi Vám vyjdeme vstříc. Na první novomanželské fotografování je vhodné vyhradit si dostatek času, alespoň 1 hodinu a informovat o tom svatebčany. V klidu pak pořídíme pěkné snímky. Můžeme fotografovat ihned po obřadu, nebo až po obědě - záleží jen na Vás.
Můžeme dodat Vaše svatební fotografie ještě v den svatby ?

Bohužel ne. Fotografie u nás před předáním zákazníkovi prochází několika procesy, které nelze zvládnout v tak krátkém čase. Vyfocené snímky je potřeba protřídit, vyvolat z RAWu (jakéhosi digitálního negativu), upravit, ořezat a doladit. Zpravidla jsou k dispozici do 14 dnů od svatby.
Proč nenabízíme více vytisknutých fotografií ?

Ne každý si přeje tisk spousty fotografií – má svůj oblíbený minilab, nebo dá před vytištěnými fotografiemi přednost fotoknize. V případě, že si budete přát více papírových fotografií, rádi Vám je na počkání vytiskneme za zvýhodněnou cenu.
V čem jsme jiní ?
 • věříme, že hlavním rozdílem oproti konkurenci jsou naše fotografie, klademe velký důraz na jejich kvalitu a zpracování
 • máme bohaté zkušenosti z ateliérového fotografování, které umíme využít při fotografování portrétů
 • máme bohaté zkušenosti z fotografování reportáží, které umíme využít při fotografování obřadu
 • pracujeme ve dvou
  • můžeme Vaše jedinečné okamžiky zaznamenat v jednu chvíli ze dvou úhlů dvěma rozdílnými objektivy
  • jsme sehraní - při fotografování není prostor na chyby - klíčové okamžiky zachytí oba fotografové
  • veškerou techniku máme dvakrát - s vysokou pravděpodobností tedy pořídíme fotografie i v případě, že se něco porouchá
  • při portrétním fotografování a fotografování skupin vždy jeden fotografuje a druhý pomáhá zorganizovat skupinu, podrží kabelku, srovná Vám závoj, ... , čímž výrazně přispívá k hladkému průběhu fotografování
 • máme přehledně a jasně zpracovaný ceník - vždy víte, kolik zaplatíte
 • za fotografie platíte až při jejich předání